جشنواره ملی کارآفرینی ایدانه

جشنواره ملی (مجازی) کارآفرینی ایدانه

با هدف ترویج نوآوری، رشد و توسعه

آموزش

جشنواره ایدانه به شما آموزش میده که چجوری تیم سازی کنی، چجوری بوم کسب و کار بنویسی و در نهایت یه استارتاپ راه بندازی!

مشاوره

بعد اینکه دوره های آموزشی رو گذروندین وارد مرحله منتورینگ میشین و اینجا میتونید از افراد نام آشنای حوزه خودتون مشورت بگیرین!

حمایت

وقتی مراحل آموزشی و منتورینگ رو تموم کردین حالا وقتشه که ایده کسب و کاری خودتون رو ارائه بدین تا داورای ما بهترین ایده ها رو انتخاب کنن. اما اینجا تازه شروع کاره بعد انتخاب شدنتون ما شما رو رها نمیکنیم و ازتون حمایت میکنیم تا کسب و کارتون رو راه بندازین!

معرفی جشنواره ایدانه

جشنواره ملی(مجازی) ایدانه با مجوز رسمی از وزارت ورزش مکان مناسبی برای افرادی است که به دنبال یک فرصت برای شناساندن خود و خلاقیت‌های فردی‌شان هستند و همچنین مکانی مناسب برای صاحبان کسب و کار است تا بتوانند ایده‌های نو و فکرهای تازه و ذهن‌های خلاق‌تری را به سوی شرکت خود جذب کنند. این جشنواره در نظر دارد با شناسایی ایده های خلاق و نوآورانه در تمام زمینه ها و منتورینگ تیم های صاحب ایده و آموزش مفاهیم پایه ای کسب و کار به تجاری سازی ایده ها کمک نموده و درنهایت گامی در راستای توسعه کارآفرینی و ایجاد اشتغال بردارد.

بخش های جشنواره

این رویداد جهت تسهیل امر جذب سرمایه و ایجاد زمینه رشد برای استارتاپ های برتری که نیاز به جذب سرمایه دارند، تدارک دیده شده و در 6 بخش برگزار میگردد:

1- بخش اول افتتاحیه، معرفی رویداد با حضور تسهیلگر و شخصیت شناسی شرکت کنندگان با حضور روانشناسی
2- بخش دوم ورکشاپ بوم کسب وکار
3- بخش سوم ارایه اولیه ایده ها و تیم سازی
4- بخش چهارم منتورینگ
5- بخش پنجم ارایه آزمایشی ایده ها و رفع باگ های احتمالی
6- بخش ششم ارایه نهایی و اختتامیه رویداد

کسب و کار تو راه بنداز...

مجله

اخبار

حامیان ما

دانلود کتابچه ايدانه
دانلود